GÓRA

Konkurs z Melody Black!

CT802

KONKURS ZAKOŃCZONY!

Książkę otrzymuje Katarzyna Otłowska.

Gratuluję!

Żeby wykonać zadanie konkursowe, trzeba obejrzeć ostatni odcinek programu Czytam to!

Aby mieć szansę na wygranie książki Lustrzany świat Melody Black należy wypisać zdania, wypowiedziane przez Roberta Kasprzyckiego, które dotyczą jedynie tytułowej bohaterki powieści Lustrzany świat Melody Black.

Odpowiedź prześlij na adres e-mail: magda@czytamto.pl. Wygra pierwsza osoba, która wypisze wszystkie ze zdań dotyczących zadania konkursowego.

W mailu zgłoszeniowym prześlij imię, nazwisko, adres, numer telefonu oraz oświadczenia:

1. Zapoznałem/am się i akceptuję regulamin Konkursu.

2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Czytam to!, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Konkurs organizuje Czytam to!

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Literackie

Regulamin konkursu

***

Extemce_Lustrzany-swiat-Melody-Black_mGavin Extence, Lustrzany świat Melody BlackWydawnictwo Literackie, Kraków 2015. Oryginalny tytuł: The Mirror World of Melody Black. Przekład: Łukasz Małecki. ISBN: 978-83-08-06076-6. 316 stron.

Raz na wozie, raz pod wozem.

Najnowsza powieść autora głośnego debiutu Wszechświat kontra Alex Woods.

Jak to nieraz w życiu bywa, wszystko zaczęło się od trupa. To był zwykły sąsiad, nie ktoś, kogo Abby dobrze by znała, jednak mimo wszystko… Znalezienie zwłok, podczas gdy przyszło się pożyczyć puszkę pomidorów, może być lekko szokujące. A przynajmniej powinno być.
Teraz, ponownie analizując minione wypadki, kobieta nie może pozbyć się wrażenia, że wszystko potoczyłoby się zupełnie inaczej, gdyby feralnej środy nie weszła do mieszkania naprzeciwko. A z pewnością nie poznałaby Melody Black…
Brytyjski humor, literacki talent i nieszablonowa historia. Lustrzany świat Melody Black jest drugą powieścią Gavina Extence’a, autora znanej już polskim czytelnikom książki Wszechświat kontra Alex Woods. To szalenie błyskotliwa i uszczypliwie prawdziwa opowieść o tym, że każdy ma swoje wzloty i upadki, a życie bardzo łatwo potrafi wyślizgnąć się z rąk.

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Komentarze (4)

 • Tomek

  Bohaterka, Abigail Williams wchodzi do domu swego sąsiada i znajduje jego zwłoki.

  Odpowiedz
   • Tomek

    Przepraszam, w pierwszej chwili nie spojrzałem na zasady 🙂

    Odpowiedz

Napisz komentarz