GÓRA

Big Book Festival 2016!

BBF1Czwarta edycja Big Book Festival – Dużego Festiwalu Czytania rozpocznie się w piątek, 10 czerwca i potrwa do niedzieli, 12 czerwca 2016 roku.

W tym roku festiwalowi towarzyszy hasło WIELKA UCIECZKA | THE GREAT ESCAPE. Festiwal odbędzie się w mokotowskim parku Morskie Oko oraz w Pałacu Szustra, przy ul. Morskie Oko 2.

Ucieknijcie ze mną i z organizatorami Big Book Festiwal na trzy dni do literatury. Odbędzie się 50 wydarzeń z udziałem 100 gości z kilkunastu krajów.

Wstęp jest wolny! 

Pomysłodawcą i organizatorem Big Book Festiwal jest Fundacja „Kultura nie boli”, która realizuje działania z zakresu edukacji kulturalnej i artystycznej, w szczególności zachęcające do czytania i popularyzujące literaturę. Fundacja powstała w 2012 roku.

Big Book Festiwal jest finansowany ze środków publicznych – Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta Stołecznego Warszawy. Partnerami finansowymi festiwalu są m.in. Fundacja im. Heinricha Bölla oraz wydawcy.

Wzorujemy się na modelu crowdfundingu – dzięki zaangażowaniu wielu partnerów co roku proponujemy publiczności wartościowy i nowatorski program, łączący wyjątkowe treści, niezwykłe postaci i aktualne tendencje.

Big Book Festiwal

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz