GÓRA

Rywalizacja rodzeństwa na MiastoDzieci.pl

Rywalizacja rodzeństwaPojawienie się drugiego i kolejnego dziecka, uznaje się za moment kryzysowy w rodzinie. Rodzice obawiają się, że nie będą mieli już odpowiedniej ilości czasu, który mogliby poświęcić starszemu rodzeństwu maluszka. Boją się, że posiadane już dziecko nie będzie zadowolone z narodzin brata lub siostry. Tych wątpliwości jest tak wiele, że czasem dorośli nie decydują się już na kolejne dziecko. Wszystkie pośród nich rozwiać może książka “Rywalizacja rodzeństwa. Zakończ kłótnie i ciesz się spokojem w domu” Thomasa B. Brazeltona i Joshuy D. Sparrowa. (…)

Zachęcam do czytania mojej recenzji książki na Miasto Dzieci!

Thomas B. Brazelton i Joshua D. Sparrow, Rywalizacja rodzeństwa. Zakończ kłótnie i ciesz się spokojem w domu, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, Sopot 2014. Tytuł oryginalny: Understanding sibling rivalry. The Brazelton Way. Przekład: Agnieszka Cioch. ISBN: 978-83-7489-558-3. 184 strony.

Oceny czytelników:

0 / 5 0

Dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty dofinansowane z MKiDN (Idziemy po kulturę, Book Morning Library) oraz wiele innych, tworzonych na potrzeby instytucji kultury.