GÓRA

Paweł Beręsewicz w Grodzisku Mazowieckim

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zaprasza na spotkanie z Pawłem Beręsewiczem.

Odbędzie się ono 10 maja 2016 r. (wtorek), o godz. 9.00

w sali widowiskowej Centrum Kultury, ul. Spółdzielcza.

Wstęp wolny!

Podczas spotkania będzie można kupić książki pisarza. Między innymi najnowszą:

wiecej-niz-klub-1Paweł Beręsewicz, Więcej niż klub, Literatura, Łódź 2016. Ilustrator: Elżbieta Chojna. ISBN: 978-83-7672-413-3. 272 strony.

Filip (ksywka: Messi) i Marek (ksywka: Ronaldo) żyją piłką. Drużyna jest ich drugą rodziną, trener drugim ojcem, a wtykająca we wszystko nos menedżerka Ewa (z ich klasy) byłaby nawet całkiem dobrym materiałem na… dziewczynę? Niestety – te szczere uczucia nie wpływają na grę osiedlowego klubu Fruteksu Pięknogóra. Drużyna jest słaba. Kolejni trenerzy rozkładają ręce, sponsor się wycofuje, a wyniki meczów wołają o pomstę do nieba. I właśnie w tym momencie wszędobylski nos Ewki bardzo się przydaje.

Czy nowy trener poprowadzi chłopaków do zwycięstwa? Czy naprawdę zna tego prawdziwego Messiego? I czy pomoże chłopakom spełnić marzenia o grze w hiszpańskiej lidze?

Zapraszamy do lektury pierwszej od czasów Do przerwy 0:1 genialnej powieści dla dzieci o piłce nożnej.

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz