GÓRA

Jedyny prawdziwy król. Finałowy tom Akademii Dobra i Zła

Szósty, finałowy tom bestsellerowej serii Akademia Dobra i Zła Premiera filmu Netflixa na podstawie 1. tomu w 2022 roku!

W szóstej i ostatniej odsłonie bestsellerowej opowieści o Akademii Dobra i Zła ważą się losy korony Kamelotu – a także całej Bezkresnej Puszczy.

Tedros na razie zdołał uniknąć śmierci i odkrył znaczenie prześladujących go we śnie słów króla Artura. Nadal jednak może liczyć tylko na garstkę najwierniejszych sprzymierzeńców i na swoją księżniczkę. Natomiast Wąż ma po swojej stronie całą Puszczę, a niedługo poślubi Sofię i stanie się Jedynym Prawdziwym Królem, zdolnym jednym pociągnięciem pióra zmieniać ludzkie losy. Wydaje się jednak, że Artur przewidział taki rozwój wydarzeń… Ale jak to możliwe, skoro nie był wieszczem? Jaką tajemnicę skrywał i jaką tajemnicę skrywa przeszłość Rhiana i Japeta? Czy te odpowiedzi uda się odnaleźć na czas?

Co kryje się za Dobrem i Złem?

Co może czekać za szczęśliwym zakończeniem?

 

Historia Sofii i Agaty zmierza do dramatycznego finału.

Przygotujcie się na koniec, jakiego jeszcze nie było.

Szczegółowe informacje

Autor:Soman Chainani
Tytuł:Jedyny prawdziwy król
Tytuł oryginalny:The School for Good and Evil. One True King
Cykl:Akademia Dobra i Zła. Tom 6
Wydawnictwo:Jaguar
Miejsce:Warszawa
Rok wydania:2021
Tłumaczenie:Małgorzata Kaczarowska
ISBN:978-83-8266-004-3
Strony:480

Oceny czytelników:

0 / 5 5

Dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty dofinansowane z MKiDN (Idziemy po kulturę, Book Morning Library) oraz wiele innych, tworzonych na potrzeby instytucji kultury.

Napisz komentarz