GÓRA

KONKURS. Starość aksolotla

Dukaj

KONKURS ZAKOŃCZONY!

1. Weronika Sadowska;

2. Anna Karowicz.

GRATULUJĘ!

Jutro pojawi się na blogu recenzja książki Jacka Dukaja „Starość aksolotla”. Opowiem w niej o postapokaliptycznej wizji świata, jaka została stworzona przez autora. Natomiast dziś zachęcę Was do napisania własnej opowieści o końcu świata. Ogłaszam KONKURS! Żeby wziąć w nim udział trzeba:

1. Napisać tekst o objętości do 3500 znaków ze spacjami na temat: „Moja wizja końca świata” i przesłać go na adres e-mail: magda@czytamto.pl;
2. W e-mailu zgłoszeniowym zamieścić informacje: imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu;
3. Zapoznać się i zaakceptować treść Regulaminu bez zmian poprzez przesłanie oświadczeń o akceptacji Regulaminu do organizatora drogą mailową na adres organizatora: magda@czytamto.pl Treść oświadczeń:

1. Zapoznałem/am się i akceptuję regulamin konkursu.

2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Czytam to! zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

W konkursie wygrać można jedną koszulkę ze zdjęcia. Osoba, która zostanie wytypowana jako autor/autorka najlepszego tekstu, będzie miała możliwość dokonania wyboru rozmiaru i koloru koszulki. Druga osoba otrzyma pozostałą koszulkę.

Organizatorem konkursu jest Czytam to! oraz Allegro.
Kontakt z organizatorem: magda@czytamto.pl
Fundator nagród: Allegro.
Czas trwania konkursu: od 8 kwietnia 2015 roku do 18 kwietnia 2015 roku.

REGULAMIN KONKURSU

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!