Swinka TuTu

Premiera książki Ten i tamten las Magdaleny Tulli w Big Book Cafe!

W sobotę, 30 września, wybraliśmy się na premierę książki Ten i tamten las Magdaleny Tulli. Odbyła się ona w miejscu, w którym mógłby zamieszkać i pracować każdy miłośnik literatury – w Big Book Cafe. Spotkanie poprowadziła Katarzyna Stoparczyk, która z Magdaleną Tulli, ilustratorką książki, Alicją Rosé i gościem specjalnym – Agą Zaryan rozmawiała o Tym i tamtym lesie, ale też o literaturze dla dzieci w ogóle. To było niezwykłe spotkanie, w którym uczestniczyli również najmłodsi czytelnicy.

Jedna z przygód leśnych bohaterów ukazała się już wcześniej w publikacji Awantura w lesie. Dziś możemy przeczytać o tym, co jeszcze spotkało zające, dzika, sowę, łasicę i ich przyjaciół. A wszystko to dzięki pięknie wydanej książce Ten i tamten las z ilustracjami Alicji Rosé. Byliśmy więc pierwszymi odbiorcami, którzy mieli możliwość wysłuchania fragmentów nowej opowieści pisarki. Magdalena Tulli dużo też mówiła o swojej przygodzie z książkami dla dzieci i o pisaniu w ogóle. W rozmowie uczestniczyli najmłodsi czytelnicy. Mogliśmy również oglądać i słuchać wystąpień małego aktora i saksofonisty.

Magdalena Tulli, jak zawsze sympatyczna, rozmawiała z uczestnikami spotkania podczas podpisywania książek. Każde dziecko otrzymało autografy w specjalnie przygotowanym przez Oficynę Wydawniczą Wilk i Król rysowniku, który można było zabrać do domu.

 

 

 

 

 

Podobne wpisy

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© Copyrights 2014 - Czytam To | wszelkie prawa zastrzeżone.