GÓRA

Papier nie umiera. Niech Żyje Papier! po raz czwarty

W tym roku odbyła się czwarta edycja festiwalu Niech Żyje Papier! To wydarzenie organizuje magazyn Zwykłe Życie, a na festiwalowych stoiskach można było znaleźć rzeczy niezwykłe. W Państwowym Muzeum Etnograficznym mogliśmy oglądać piękne książki, plakaty, gadżety i inne dzieła sztuki. Poznaliśmy mnóstwo wspaniałych ludzi, którzy tak jak ja, kochają papier w każdej postaci. Dzięki ich pracy mamy możliwość gromadzenia niezwykłości w codziennym życiu.

Na festiwalu Niech Żyje Papier! można poznać najbardziej kreatywnych producentów artykułów papierniczych i piśmiennych, grafików, a także wystawców branżowych. Znaleźliśmy się w więc w przestrzeni, w której można stracić majątek. Długopisy, ołówki, torby, magnesy, designerskie zeszyty i notatniki oraz książki kusiły swoim pięknem i oryginalnością. Zakupy to nie wszystko. Podczas festiwalu odbywały się też warsztaty, dyskusje i rozmowy z ekspertami. Jeśli więc nie wyobrażacie sobie życia bez papieru, koniecznie musicie wybrać się na ten festiwal.

 

 

Oceny czytelników:

0 / 5 0

Dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty dofinansowane z MKiDN (Idziemy po kulturę, Book Morning Library) oraz wiele innych, tworzonych na potrzeby instytucji kultury.

Napisz komentarz