GÓRA

Ty. Twoje życie. Twoje wybory. Wykład motywacyjny w Grodzisku Mazowieckim!

Każdy z nas potrzebuje czasem dobrego przykładu i silnej motywacji. Z uczestniczkami projektu Book Morning Library! w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki zorganizowałyśmy więc wykład motywacyjny. Małgorzata Przybylska pokaże nam, jak pokonywać przeciwności losu i jak skutecznie realizować wyznaczone sobie cele.

Ty. Twoje życie. Twoje wybory.

Przyjdź na wykład motywacyjny Małgorzaty Przybylskiej, która wie, jak pokonać przeciwności losu i osiągnąć sukces!

Zapraszamy do Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki przy ul. Spółdzielczej 9

20 listopada 2017 r., na godz. 18.00

WSTĘP WOLNY!

Małgorzata Przybylska jest absolwentką AWF oraz AON w Warszawie. To uczestniczka wymiany studenckiej w Turcji, Kusadasi. Od ponad 7 lat spełnia się jako licencjonowany pilot wycieczek oraz od ponad 5 lat jako przewodnik warszawski. W zimie realizuje się, pracując jako instruktor narciarstwa zjazdowego. Właścicielka Biura Podróży Łowca Przygód oraz Travel and More. Spośród bogatego doświadczenia w turystyce za największą przygodę uważa pracę w Brazylii podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej w 2014. Zwiedzanie świata to jej sposób na życie. Energii dodaje jej spełnianie podróżniczych marzeń innych.

Wykład organizowany w ramach projektu Book Morning Library!

Oceny czytelników:

0 / 5 0

Dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty dofinansowane z MKiDN (Idziemy po kulturę, Book Morning Library) oraz wiele innych, tworzonych na potrzeby instytucji kultury.

Napisz komentarz