GÓRA

Za(rażeni) kulturą. Głosuj na Bibliotekę Publiczną Gminy Grodzisk Mazowiecki w TESCO!

Kochasz książki? Lubisz wydarzenia kulturalne? Chcesz spotykać się z ciekawymi i otwartymi ludźmi? Głosuj w TESCO na projekt Za(rażeni) kulturą!

To projekt, który polega na utworzeniu przy Bibliotece pięciu grup doradczo-wspierających (dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy, lokalni przedsiębiorcy) oraz zorganizowaniu wspólnie pięciu eventów. Oferujemy udział w planowaniu działań kulturalnych, możliwość zorganizowania szkoleń czy spotkań ze specjalistami, autorami książek, podróżnikami i pasjonatami.

Biblioteka to TWOJE miejsce!

Możesz na nasz projekt zagłosować w marketach TESCO Milanówek, ul. Królewska 123a
i w TESCO Jaktorów, ul. Fabryczna 2.

WIĘCEJ NA STRONIE TESCO: https://pomagamy.tesco.pl/project/310

Za wykonanie zdjęć bardzo dziękujemy Marcinowi Masalskiemu.


Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz