GÓRA

Zapraszamy Remigiusza Mroza do Grodziska Mazowieckiego!

W Grodzisku Mazowieckim znikają powieści Remigiusza Mroza. Grodziszczanie zastanawiają się, co kryje się za tajemniczymi zniknięciami. Fani prozy Remigiusza Mroza liczą na księgarnie internetowe. Dowiadują się jednak, że wkrótce czytanie kryminałów tego pisarza nie będzie możliwe. Co powinien zrobić Remigiusz Mróz, żeby uratować swoje książki? Dowiecie się tego z filmu, który właśnie ukazał się w sieci…

 

Wiem, kto spowodował to zamieszanie.

Dziewczyny z Book Morning Library! są fankami powieści Remigiusza Mroza. Postanowiły zaskoczyć pisarza i nagrały dla niego film, aby zaprosić go do programu. Film jest żartem. Mamy jednak nadzieję, że Remigiusz Mróz zgodzi się na wywiad w Book Morning Library!

#bmlchallenge

Pracuję z dziewczynami w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Projekt Book Morning Library! cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Do naszej grupy dołączają nowe osoby. Mamy mnóstwo nowych pomysłów.

Zapraszam na stronę: www.bookmorninglibrary.pl

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz