GÓRA

Wywiad z Filipem Springerem. Book Morning Library! odc. 15

Kiedy okazało się, że Filip Springer odwiedzi Bibliotekę Publiczną Gminy Grodzisk Mazowiecki, musiałyśmy skorzystać z okazji i zaprosić go do naszego programu. Katarzyna Mandes, fanka literatury faktu, zgodziła się na przeprowadzenie wywiadu z reportażystą. Zobaczcie efekty tego spotkania.

#younglibrary. Młodzi w instytucji kultury. W każdej instytucji kultury znajdzie się miejsce dla młodzieży. Trzeba tylko dać jej przestrzeń do działania. Taką przestrzeń tworzymy w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Zwłaszcza zaś w programie Book Morning Library!

Projekt dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Realizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Europa i My.

Book Morning Library to program skierowany do młodzieży i to młodzież go z nami tworzy. Zachęcamy wszystkich, którzy zechcieliby pokazać swoją twórczość lub opowiedzieć o swoich działaniach na rzecz kultury, by kontaktowali się z nami. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły. Mamy nowy kanał promocji literatury. Stworzymy dzięki niemu społeczność kulturalnie zakręconą!

Organizator: Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

Partnerzy: Burmistrz Gminy Grodzisk Mazowiecki, Stowarzyszenie Europa i My

Patroni medialni: GTV, Radio Bogoria, Grodziskie Pismo Społeczno-Kulturalne Bogoria, Grodzisk News, WPR, Alegrodzisk.pl, Zachodniemazowsze.info, Obiektywna Gazeta Internetowa, Obiektyw.info

Koordynator projektu: Magdalena Żerek

Więcej informacji na stronie projektu: http://www.bookmorninglibrary.pl/

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz