GÓRA
Złota gwiazdka - Emilia Kiereś - KONKURS!

Wygraj „Złotą Gwiazdkę” Emilii Kiereś

Coś dla wielbicieli książek Emilii Kiereś i ilustracji Małgorzaty Musierowicz - Złota Gwiazdka. Jeśli chcesz, aby ta książka znalazła się na Twojej półce, weź udział w konkursie.

M

Ta świąteczna opowieść jest kontynuacją lubianęj przez dzieci i rodziców książki – Srebrny dzwoneczek. Antek z rodziną przyjeżdża do cioci Ani i wujka Eryka. Podczas gdy cały dom przygotowuje się do świąt, chłopiec niespodziewanie trafia na trop zagadkowej osóbki. Podążając jej śladem, odkrywa w końcu jej tajemnicę i pomaga w niemałym zmartwieniu.

Jeśli chcesz przekonać się, jaki jest finał tej opowieści, napisz o wymarzonym, książkowym prezencie na święta. Odpowiedz na pytania: Jaką książkę chciałabyś/chciałbyś znaleźć pod choinką? Dlaczego właśnie tę?

Swoją odpowiedź prześlij na adres: magda@czytamto.pl W tytule wiadomości wpisz: Konkurs – Złota Gwiazdka.

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Komentarze (1)

Napisz komentarz