GÓRA

Wygraj Haczyk Emilii Kiereś!

Konkurs zakończony!

Książki otrzymują – Anna Kubus i Anna Kunaszewska.

Gratuluję!

Poniżej zdjęcie Anny Kubus, od której otrzymałam pozwolenie na jego publikację.

SAM_4700

 

***

Jeśli chcesz wygrać Haczyk Emilii Kiereś, zrób zdjęcie z wybraną przez siebie książką Wydawnictwa Akapit Press i prześlij je na adres: magda@czytamto.pl

Wygrają dwie najciekawsze, moim zdaniem, fotografie.

Konkurs organizuje Czytam to!

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Akapit Press.

Czas trwania konkursu: 1 czerwca 2016 r. – 5 czerwca 2016 r.

***

haczyk2Czy chciałbyś zobaczyć siebie w przyszłości? Albo zajrzeć w drugą stronę czasu – w przeszłość?

Znalezione przez Huberta szkiełko ujawni zapomnianą tajemnicę i splecie losy chłopca z życiem Weroniki i Karola. Przypadek czy przeznaczenie?
Trzymająca w napięciu powieść z dreszczykiem prowadzi młodych czytelników do zaskakującego rozwiązania. Ci, którzy znają inne książki Emilii Kiereś, będą mieli okazję spotkać w Haczyku znajomych z Kwadransa.

Emilia Kiereś, Haczyk, Akapit Press, Łódź 2016. ISBN: 978-83-65345-04-2. 224 strony.

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz