GÓRA

Wygraj Dziedzictwo Katherine Webb!

Dziś premiera znakomitej książki Katherine Webb „Dziedzictwo” Wydawnictwa Insignis.

O KSIĄŻCE:

Trwa surowa zima. Po śmierci babki Erica Calcott i jej siostra Beth wracają do Storton Manor, imponującej rezydencji w południowej Anglii, gdzie jako dziewczynki spędzały wakacje. Przeglądając rzeczy babki, Erica wraca wspomnieniami do dzieciństwa…

Rozmyśla o Henrym, kuzynie, którego tajemnicze zniknięcie ze Storton Manor odcisnęło piętno na całej rodzinie. Erica postanawia rozwikłać zagadkę; pragnie pozbyć się duchów przeszłości i sprawić, by Beth mogła w końcu zaznać spokoju. Gdy Erica zagłębia się w dzieje swojej rodziny, odkrywa sekret, który wiedzie ją do Ameryki przełomu wieków, pewnej pięknej dziedziczki i przeklętej, jałowej ziemi.

Kiedy przeszłość i teraźniejszość zaczynają się zbiegać, Erica i Beth muszą stawić czoła dwóm straszliwym zdradom i dziedzictwu, jakie po sobie pozostawiły.

“Dziedzictwo” to niesamowita, zapadająca w pamięć i poruszająca historia, której echa będą odzywać się w tobie jeszcze długo po zamknięciu książki…

Chcecie wygrać tę powieść? Nic prostszego! Trzy pierwsze osoby, które przekonają mnie w komentarzu pod tym postem, że to im powinnam wysłać książkę, otrzymają „Dziedzictwo”! Pamiętajcie o wpisaniu adresu e-mail przy treści komentarza, żebym wiedziała, do kogo należą wpisy. Komentarze bez wpisanego adresu e-mail nie wezmą udziału w konkursie. DO DZIEŁA!

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Komentarze (8)

 • Długo zastanawiałam sie jak Cię przekonać, że to własnei do mnei powinna należeć ta książka. Możliwe, że na nią nie zasłużyłam. Jednak powiem Ci szczerze, że mam dzisiaj wyjątkowo parszywy dzień (dom moich marzeń został wystawiony na sprzedaż a mnie daleko do osiągnięcia wymaganej sumy, nie mówiąc już o problemach w domu) i przyznam, że ta ksiązka naprawdę poprawiłaby mi humor.
  Serdecznie pozdrawiam!

  Odpowiedz
 • Chciałabym wygrać “Dziedzictwo”, ponieważ porusza moją ulubioną rodzinną tematykę, szczególnie relacje między siostrami. Sama mam dwie i wiem jak zakręcone i trudne mogą być te relacje, a wiadomo, że najbardziej ciekawi nas to, co mamy w sobie i to najwyraźniej widzimy. A opinie zachęcają do lektury.
  Ponadto to już moja trzecia próba zdobycia tej książki, a przecież do trzech razy sztuka.

  Odpowiedz
 • Mea

  Dlaczego do mnie powinna trafić ta książka? Bo jeszcze nigdy żadnej nie wygrałam. 😉 To byłby pierwszy raz.
  Pozdrawiam! ;D

  Odpowiedz
 • “Dziedzictwo” posiada te elementy, które niezmiernie przyciągają mnie do lektury: odnoszenie się do przeszłości i tajemnica rodzinna … gdyż łączą one w sobie moje dwie pasje genealogię i książki :).

  Odpowiedz

Napisz komentarz