GÓRA
Czytanka dla malucha - Konkurs!

Wygraj Czytanki dla malucha!

Dzieci chętnie oglądają seriale animowane. Żeby zachęcić je do czytania i wyłączenia telewizora, można zaproponować im książki, w których występują bohaterowie z uwielbianych przez nie animacji. Doskonałą motywacją do czytania i słuchania książkowych opowieści będą z pewnością Czytanki dla malucha.

Jeśli chcesz wygrać zestaw trzech Czytanek dla malucha, w komentarzu pod tym postem napisz, za co najbardziej cenisz seriale animowane – Bing oraz Maszę i Niedźwiedzia.

Na odpowiedzi czekamy do 18 sierpnia. Wybierzemy, naszym zdaniem, najlepszy komentarz i nagrodzimy go zestawem trzech Czytanek dla malucha.

Regulamin konkursu

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Komentarze (2)

  • Gosia

    Ja te seriale cenię przede wszystkim za to, że ich wydarzenia są autentyczne. Dzieci mogą się z nich wiele nauczyć, odkryć nowych rzeczy, poznać nowych z nazw i miejsc. Przygody głównych bohaterów tych seriali przypominają niejednokrotnie przygody naszych małych pociech i za to właśnie je cenie najbardziej. Są realne, nie mają w sobie przemocy, uczą i bawią 🙂 wszystkie cechy, które powinny mieć bajki jakie chcę aby oglądały moje dzieci.

    Odpowiedz

Napisz komentarz