GÓRA

Wygraj audiobooki Pożyczalscy oraz Pożyczalscy i wielki świat

Wyobraź sobie, że w twoim domu oprócz rodziny, którą znasz, mieszka druga – o której istnieniu nie masz pojęcia. Przypomnij sobie: ile razy nie mogłaś znaleźć skarpetki lub nieoczekiwanie ginęła ci igła bądź agrafka? Albo ty - przysiągłbyś na wszystko, że położyłeś rękawiczkę na stole i gdzie się ona podziała? Magia? Nie. Za tajemniczymi zniknięciami przedmiotów ukrywa się … właśnie ta druga rodzina. Mieszkają pod podłogą, są nie więksi niż palec, a poza tym – zupełnie tacy sami jak my. Nazywają się – Pożyczalscy.

Chcesz wygrać audiobooki Pożyczalscy oraz Pożyczalscy i wielki świat od wydawnictwa Jung-Off-Ska?

W komentarzu pod tym artykułem napisz, jaką najdziwniejszą rzecz ostatnio Pożyczalscy schowali w Twoim domu.

Wybiorę najlepszą, moim zdaniem, odpowiedź, a wydawnictwo wyśle do zwycięzcy audiobooki. 

Na odpowiedzi czekam do 18 maja 2021 r.

Organizatorem konkursu jest Czytam to!

Fundatorem nagród jest wydawnictwo Jung-Off-Ska.

Więcej o audiobookach.

Regulamin

Szczegółowe informacje

Autor:Mary Norton
Tytuł:Pożyczalscy, Pożyczalscy i wielki świat
Wydawnictwo:Jung-Off-Ska. Wydane we współpracy z Wydawnictwem Dwie Siostry, wydawcą serii książek o rodzinie Pożyczalskich
Miejsce:Warszawa
Tłumaczenie:Maciejka Mazan
Rok wydania:2021
Ilustracje:Emila Dziubak
ISBN:978-83-62264-62-9
Seria:Pożyczalscy
Czyta:Edyta Jungowska
Czas:6 h (Pożyczalscy), 6 h (Pozyczalscy i wielki świat)

Czytam To!:

5

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Komentarze (2)

  • Zuzanna

    Ojej! O książkach “Pożyczalskich” dowiedziałam się od mojej kochanej Mamy. Audiobooki były wspaniałym prezentem z okazji zbliżającego się Dnia Mamy! Ach… wróciły wspaniałe wspomnienia beztroskiego dzieciństwa.
    A wracając do meritum, głęboko wierzę, że dzielę mój dom z małymi Współlokatorami. Bo jak wytłumaczyć, że giną ciasteczka (a przecież jestem na wiosennej diecie!), a o niekompletność skarpetek oskarża się niczemu nie winną pralkę? Książki o Pożyczalskich miały niepowtarzalny klimat, były pełne ciepła i nie sposób było nie darzyć sympatią ich bohaterów. I mimo że czasem denerwuję się, że nie mogę znaleźć tego, czego akurat usilnie szukam, to wiecie co? Serdecznie Was zapraszam, Drodzy Pożyczalscy, bo z Wami każdy dzień jest pełen niespodzianek!

    Odpowiedz

Napisz komentarz