![](https://czytamto.pl/wp-content/uploads/2021/05/pozyczalscy-x2-czytamto-scaled.jpg)
Wygraj audiobooki Pożyczalscy oraz Pożyczalscy i wielki świat
Wyobraź sobie, że w twoim domu oprócz rodziny, którą znasz, mieszka druga – o której istnieniu nie masz pojęcia. Przypomnij sobie: ile razy nie mogłaś znaleźć skarpetki lub nieoczekiwanie ginęła ci igła bądź agrafka? Albo ty - przysiągłbyś na wszystko, że położyłeś rękawiczkę na stole i gdzie się ona podziała? Magia? Nie. Za tajemniczymi zniknięciami przedmiotów ukrywa się … właśnie ta druga rodzina. Mieszkają pod podłogą, są nie więksi niż palec, a poza tym – zupełnie tacy sami jak my. Nazywają się – Pożyczalscy.
Chcesz wygrać audiobooki Pożyczalscy oraz Pożyczalscy i wielki świat od wydawnictwa Jung-Off-Ska?
W komentarzu pod tym artykułem napisz, jaką najdziwniejszą rzecz ostatnio Pożyczalscy schowali w Twoim domu.
Wybiorę najlepszą, moim zdaniem, odpowiedź, a wydawnictwo wyśle do zwycięzcy audiobooki.
Na odpowiedzi czekam do 18 maja 2021 r.
Organizatorem konkursu jest Czytam to!
Fundatorem nagród jest wydawnictwo Jung-Off-Ska.
Więcej o audiobookach.
Szczegółowe informacje
Autor: | Mary Norton |
Tytuł: | Pożyczalscy, Pożyczalscy i wielki świat |
Wydawnictwo: | Jung-Off-Ska. Wydane we współpracy z Wydawnictwem Dwie Siostry, wydawcą serii książek o rodzinie Pożyczalskich |
Miejsce: | Warszawa |
Tłumaczenie: | Maciejka Mazan |
Rok wydania: | 2021 |
Ilustracje: | Emila Dziubak |
ISBN: | 978-83-62264-62-9 |
Seria: | Pożyczalscy |
Czyta: | Edyta Jungowska |
Czas: | 6 h (Pożyczalscy), 6 h (Pozyczalscy i wielki świat) |
Zuzanna
Ojej! O książkach “Pożyczalskich” dowiedziałam się od mojej kochanej Mamy. Audiobooki były wspaniałym prezentem z okazji zbliżającego się Dnia Mamy! Ach… wróciły wspaniałe wspomnienia beztroskiego dzieciństwa.
A wracając do meritum, głęboko wierzę, że dzielę mój dom z małymi Współlokatorami. Bo jak wytłumaczyć, że giną ciasteczka (a przecież jestem na wiosennej diecie!), a o niekompletność skarpetek oskarża się niczemu nie winną pralkę? Książki o Pożyczalskich miały niepowtarzalny klimat, były pełne ciepła i nie sposób było nie darzyć sympatią ich bohaterów. I mimo że czasem denerwuję się, że nie mogę znaleźć tego, czego akurat usilnie szukam, to wiecie co? Serdecznie Was zapraszam, Drodzy Pożyczalscy, bo z Wami każdy dzień jest pełen niespodzianek!
Magdalena Żerek
Pani Zuzanno, gratuluję wygranej! Proszę o przesłanie adresu do wysyłki na magda@czytamto.pl 😀