GÓRA

“Wszystkie śledztwa detektywa Anatola” na MiastoDzieci.pl!

Wszystkie śledztwa detektywa AnatolaNa polskim rynku wydawniczym pojawia się coraz więcej serii książkowych, które mają pomagać dzieciom w nauce czytania. “Czytamy bez mamy” jest jedną z nich. W jej skład wchodzą tytuły, które podzielone zostały na trzy grupy – poziom I, “Pierwsze kroki”, dla dzieci, które zaczynają czytać, poziom II, “Krok po kroku”, dla dzieci, które już samodzielnie czytają i poziom III, “Wielkie kroki”, przeznaczony dla odbiorców dobrze już czytających.

“Wszystkie śledztwa detektywa Anatola” Sophie Laroch, z zabawnymi ilustracjami Carine Hinder, należą do poziomu trzeciego i są nie tylko książką wspomagającą naukę czytania. (…)

Przeczytaj napisaną przeze mnie recenzję książki na MiastoDzieci.pl

Sophie Laroche, Wszystkie śledztwa detektywa Anatola. Gang dowcipnisiówDebit, Bielsko-Biała 2014. Tytuł oryginalny: Les enquêtes d’Anatole Bristol – Le gang des farceurs. Ilustracje: Carine Hinder. Tłumaczenie: Marta Toruńska. ISBN: 978-83-7167-955-1. 96 stron.

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!