GÓRA

Wiersze łaciate i jeden w kratę na MiastoDzieci.pl

Wiersze łaciate i jeden w kratęWyobraźcie sobie, że pupilem waszego dziecka staje się krowa. Takie zwierzę to duży kłopot w domu, ale też wiele radości i zabawnych sytuacji. Agnieszka Frączek w “Wierszach łaciatych i jednym w kratę” zaprosiła dzieci do zabawy w wymyślanie sytuacji związanych z posiadaniem krowy, ale też innych – dotyczących tego zwierzęcia. (…)

Czytaj moją recenzję książki “Wiersze łaciate i jeden w kratę” na MiastoDzieci.pl!

Agnieszka Frączek, Wiersze łaciate i jeden w kratę, Wydawnictwo Muza S.A., Warszawa 2014. Ilustracje: Jola Richter-Magnuszewska. ISBN: 978-83-7758-640-2. 32 strony.

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!