GÓRA

Wiele hałasu o stare kości na MiastoDzieci.pl

Wiele hałasu o stare kości“Wiele hałasu o stare kości” jest trzecim tomem serii “Kiki rozwiązuje zagadkę” Brigitte Krautgartner. Główną bohaterką tych opowieści jest Kiki-detektywka, siostrzenica opata jednego z zakonów benedyktyńskich, w którym dziewczynka spędza wakacje. Kolejny raz letnie przygody zmieniają się w niebezpieczną, kryminalną zagadkę. (…)

Zachęcam do czytania całości mojej recenzji na MiastoDzieci.pl!

Brigitte Krautgartner, Wiele hałasu o stare kości, Święty Wojciech, Poznań 2014. Tytuł oryginalny: Wirbel um die verschollenen Gebeine. Seria: Kiki rozwiązuje zagadkę. Tłumaczenie Katarzyna Markiewicz, Kamil Markiewicz. ISBN: 978-83-7516-643-9. 165 stron.

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!