GÓRA

Warsztaty dziennikarskie do Book Morning Library!

Mnóstwo wypitej kawy, jeszcze więcej herbaty i naprawdę dobra zabawa. Z tym kojarzyć będą mi się warsztaty dziennikarskie, które zostały przeprowadzone przez Michała Helwaka ze Stowarzyszenia Europa i My w ramach prowadzonego przeze mnie projektu w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki.

Za nami warsztaty dziennikarskie do Book Morning Library!/Dzień Dobry, Biblioteko! Za chwilę poznacie ich efekty. Pochwalimy się zdobytymi umiejętnościami i wiedzą. Nim to jednak nastąpi, obejrzyjcie fotorelację z naszych spotkań. Nie było łatwo. Przełamywaliśmy nasze słabości, tremę i brak doświadczenia. Staraliśmy się swoje zadania wykonać jak najlepiej. Dzięki profesjonalizmowi Michała Helwaka i znakomitej atmosferze, jaką stworzył na warsztatach, naprawdę świetnie się przy tym bawiliśmy. Mamy więc nadzieję, że Michał jeszcze się z nami spotka i pozwoli nam zdobyć więcej umiejętności. Poprzeczkę mamy postawioną bardzo wysoko. Wiemy, że przed nami jeszcze pół roku ciężkiej pracy, ale też wielkiej przygody. Zachęcam do wchodzenia na www.bookmorninglibrary.pl i na naszego fanpage’a.

Jeśli macie pytania, chcielibyście dołączyć do naszego projektu lub wesprzeć go w jakikolwiek sposób, piszcie: magda@bookmorninglibrary.pl


               

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz