GÓRA

Wakacje w wielkim mieście na MiastoDzieci.pl

Wakacje w wielkim mieściePróbowaliście kiedyś spędzić wakacje w wielkim mieście? Bartek Kowalik, zwany Bąblem, pierwszą część wakacji pozostawał z rodzicami w domu. W tym czasie jednak rozpoczęły się prace budowalne przed blokiem, zaś w znajdującym się w pobliżu kurniku, od rana głośno gdakała kura. W takich warunkach z pewnością nie można odpoczywać…

“Wakacje w wielkim mieście” Marcina Pałasza to zabawna powieść dla młodych odbiorców, która zaskakuje i staje się przestrogą dla tych, którzy postanawiają ugotować rosół mimo, że nigdy wcześniej tego nie robili. (…)

Zachęcam do czytania mojej recenzji książki w Mieście Dzieci!

Marcin Pałasz, Wakacje w wielkim mieście, Wydawnictwo Bis, Warszawa 2014. Projekt okładki i ilustracje: Katarzyna Sadowska. ISBN: 978-83-7551-384-4. 144 strony.

Oceny czytelników:

0 / 5 0

Dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty dofinansowane z MKiDN (Idziemy po kulturę, Book Morning Library) oraz wiele innych, tworzonych na potrzeby instytucji kultury.