GÓRA

Wakacje w wielkim mieście na MiastoDzieci.pl

Wakacje w wielkim mieściePróbowaliście kiedyś spędzić wakacje w wielkim mieście? Bartek Kowalik, zwany Bąblem, pierwszą część wakacji pozostawał z rodzicami w domu. W tym czasie jednak rozpoczęły się prace budowalne przed blokiem, zaś w znajdującym się w pobliżu kurniku, od rana głośno gdakała kura. W takich warunkach z pewnością nie można odpoczywać…

“Wakacje w wielkim mieście” Marcina Pałasza to zabawna powieść dla młodych odbiorców, która zaskakuje i staje się przestrogą dla tych, którzy postanawiają ugotować rosół mimo, że nigdy wcześniej tego nie robili. (…)

Zachęcam do czytania mojej recenzji książki w Mieście Dzieci!

Marcin Pałasz, Wakacje w wielkim mieście, Wydawnictwo Bis, Warszawa 2014. Projekt okładki i ilustracje: Katarzyna Sadowska. ISBN: 978-83-7551-384-4. 144 strony.

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!