GÓRA

Wakacje grzecznego psa na MiastoDzieci.pl

Wakacje grzecznego psaPosiadanie psa to duża odpowiedzialność. Rośnie ona wraz z wielkością pupila. Fani opowieści o psie Winterze wiedzą, że opieka alaskanem malamutem to nie lada wyzwanie. Bohater książek Wojciecha Cesarza i Katarzyny Terechowicz, choć uważa się za najgrzeczniejszego i najmądrzejszego, z punktu widzenia ludzi wcale takim nie jest. Świadczą o tym wyrządzane przez niego szkody, za które czasem trzeba dużo zapłacić, choć w wielu przypadkach urok i wdzięk Wintera potrafią zdziałać cuda. (…)

Całość recenzji przeczytać można na MiastoDzieci.pl

Wojciech Cesarz, Katarzyna Terechowicz, Wakacje grzecznego psa, Wydawnictwo Literatura, Łódź 2014. Ilustracje: Joanna Rusinek. ISBN: 978-83-7672-313-6. 160 stron.

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!