GÓRA

Uparte dzieci na MiastoDzieci.pl!

Uparte dzieciIle razy Twoje dziecko odmówiło wykonania jakiegoś polecenia? Ile razy w ciągu dnia toczycie wojny i wszczynacie kłótnie, które wydają się nie mieć końca? Jeśli dzieje się tak codziennie, Wasze dziecko ma silny charakter, a stosowane przez Was metody wychowawcze nie są właściwe. Jeśli chcecie, by w Waszym domu zapanowały cisza i zgoda, koniecznie sięgnijcie po “Uparte dzieci. Od konfliktu do współpracy” Roberta J. MacKenzie. (…)

Całą recenzję przeczytaj na MiastoDzieci.pl!

Robert J. MacKenzie, Uparte dzieci. Od konfliktu do współpracy. Praktyczny przewodnik, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, Sopot 2013. Tytuł oryginału: Setting Limits with ypur strong-willed child. Eliminating conflict by establishing clear, firm and respectful boundaries. Tłumacz: Lucyna Wierzbowska. ISBN: 978-83-7489-414-2. 284 strony.

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz