GÓRA

Tylko bez całowania!… na MiastoDzieci.pl

Tylko bez całowania!Nie wszyscy ludzie umieją rozmawiać o swoich emocjach. Rodzice, którzy borykają się z tym problemem, powinni sięgnąć po “Tylko bez całowania! Czyli jak sobie radzić z niektórymi emocjami” Grzegorza Kasdepke. Jeśli przeczytają tę książkę wspólnie z dzieckiem, będą potrafili nazywać emocje, opowiadać o nich i radzić sobie z nimi, kiedy się pojawią. (…)

Ciąg dalszy recenzji na MiastoDzieci.pl

Grzegorz Kasdepke, Tylko bez całowania! Czyli jak sobie radzić z niektórymi emocjami, Nasza Księgarnia, Warszawa 2008. Ilustracje: Marcin Piwowarski. ISBN: 978-83-10-12057-1. 64 strony.

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!