GÓRA

Transformation. Zobacz, jak literatura staje się rzeczywistością!

Ile razy marzyliście o tym, żeby ożywić bohatera czytanej przez siebie książki? Wkrótce przekonacie się, że jest to możliwe. Zapraszam na pokaz, w trakcie którego na Waszych oczach powstanie mroczna bohaterka z opowieści Neila Gaimana.

W czwartek, 19 października 2017 r., o godz. 17.00, zapraszam do Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki na pokaz zorganizowany w ramach projektu Book Morning Library! Dziewczyny tym razem postanowiły ożywić postać literacką – mroczną i fascynującą. Sprawią, że opowieść Neila Gaimana stanie się częścią naszej rzeczywistości. Magicznej przemiany dokona Patrycja Begier, która będzie odpowiedzialna za makeup i charakteryzację postaci. Wywiad z książkowym bohaterem przeprowadzą dziewczyny z Book Morning Library! Podczas nagrania odbędą się warsztaty, na których nauczymy się, jak robić mroczną stylizację na bal maskowy. Przede wszystkim jednak uczestnicy spotkania będą mieli możliwość poznania tajemnic powstawania programu.

Na spotkanie zapraszamy miłośników literatury i wszystkie osoby, które chciałyby swoją pracę związać z kosmetyką i charakteryzacją postaci. Jeśli więc chcecie spędzić miło czas wśród osób ciekawych tej niezwykłej przemiany, zapraszamy do biblioteki!

Czas i miejsce spotkania:

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki
ul. Spółdzielcza 9
godz. 17.00

WSTĘP WOLNY!

Organizator:

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki, Patrycja Begier Make Up

Partnerzy:

Gmina Grodzisk Mazowiecki, Stowarzyszenie Europa i My, gabinet kosmetyczny Way to Beauty Martyny Kasińskiej-Strzemiecznej Grodzisk Mazowiecki

Informacje:

Magdalena Żerek
tel. 792416702
magda@czytamto.pl

Spotkanie w ramach projektu Book Morning Library!

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz