GÓRA

Tosia i Julek sprzątają

Kolejna książka z niezwykle popularnej serii (Nie)tacy sami autorstwa znanej pedagożki i autorki bloga dla rodziców, Magdaleny Boćko-Mysiorskiej.

Rodzice proszą Tosię i Julka o sprzątniecie pokoju. Tosia z chęcią zabiera się do pracy, ale Julek się buntuje. W jaki sposób tacie uda się nakłonić Julka do posprzątania zabawek? Jak wyegzekwować określone zachowania bezprzemocowo i w duchu rodzicielstwa bliskości? Kolejna książka z niezwykle popularnej serii (Nie)tacy sami autorstwa znanej pedagożki i autorki bloga dla rodziców, Magdaleny Boćko-Mysiorskiej.

Źródło: Wydawnictwo Dwukropek

Szczegółowe informacje

Autor:Magdalena Boćko-Mysiorska
Tytuł:Tosia i Julek sprzątają
Wydawnictwo:Dwukropek
Miejsce:Kielce
Rok wydania:2023
Ilustracje:Dorota Prończuk
ISBN:978-83-8241-550-7
Strony:18
Seria:(Nie)tacy sami

Czytam To!:

5

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz