GÓRA

Tłumy na spotkaniu z Przemkiem Kossakowskim w Grodzisku Mazowieckim

Wczoraj wzięłam udział w spotkaniu z Przemkiem Kossakowskim, między innymi autorem książki “Na granicy zmysłów”. Na spotkanie przybyły tłumy. Nie ma się czemu dziwić, Przemek Kossakowski jest gawędziarzem doskonałym.

kossakowski-1
kossakowski-2

kossakowski-4

 

kossakowski-5

 

 

KossakowskiKsiążka, po której już nigdy nie spojrzysz na świat tak samo!

“Spotkałem natchnionych uzdrowicieli obojga płci, mistyków, szaleńców oraz paru uroczych hochsztaplerów. Przeszywano mnie energią różnej proweniencji: kosmiczną, boską, osobistą, energią ziemi i powietrza, energią wody i ognia. Przyzywano do pomocy duchy przodków, wyganiano demony, przywoływano demony, mierzono kolor i intensywność aury […], cięto mi skórę na czaszce, spuszczano krew, chłostano mnie wrzącą wodą, zachęcano do jedzenia robaków, obkładano wnętrznościami, oczyszczano z klątw i diagnozowano choroby, o których istnieniu nie miałem bladego pojęcia”.

Fenomenalnie napisany reportaż na podstawie programu „Kossakowski. Szósty zmysł”.
Podróż przez Polskę, Ukrainę, Bałkany i Rosję otwiera oczy, wprawia w zdumienie i wstrząsa.
Kossakowski na własnej skórze doświadcza praktyk znachorów, uzdrawiaczy, wróżów, ekstrasensów, szeptunek i bioenergoterapeutów. Jest przewodnikiem po świecie, w którym nie ma prostych odpowiedzi.

Przemek Kossakowski, Na granicy zmysłów, Wydawnictwo Otwarte, Kraków 2014. ISBN: 978-83-7515-326-2. 304 strony.

Spotkanie zorganizowała Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki.

Kossakowski_spotkanie

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz