GÓRA

Targi Książki w Krakowie z Wydawnictwem Znak!

W czwartek rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Zapraszam na stoisko Wydawnictwa Znak C29, gdzie będzie można spotkać się ze swoimi ulubionymi autorami. Będzie mistrz kryminału Marek Krajewski, nominowana do Nike Sylwia Chutnik, Grażyna i Wojciech Jagielscy. Sprawdź, z kim jeszcze będziesz się mógł spotkać!

Lista spotkań dostępna na stronie!

Zapraszam również do sali S02, gdzie będzie można odkryć tajemnicę narodzin BESTSELLERA! Zobacz, jak powstaje powieść, na którą czekają setki tysięcy czytelniczek! Prześledź krok po kroku drogę książki. Usiądź przy biurku Anny Ficner-Ogonowskiej, poczuj się jak redaktor, prześledź etapy druku i zobacz siebie na okładce.

Więcej szczegółów na stronie Wydawnictwa Znak.

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz