GÓRA
Tajemne życie magów - Ida Pierelotkin

Tajemne życie magów

Czy łatwo jest spotkać czarodzieja? Jak najbardziej! Wystarczy udać się na wiosenny spacer i wypatrywać znaków! Gdy tylko zobaczycie, że gdzieś zakwita forsycja, wyrasta przebiśnieg czy następuje wysyp kwiatów – możecie być pewni, że mag jest blisko!

Przy odrobinie szczęścia poznacie ciekawe historie wprost z czarodziejskiego świata… Ale nie tylko Wy będziecie słuchaczami… Pewne rude uszy bardzo uważnie wsłuchują się w te opowieści.

Tajemne życie magów to książka dla każdego, kto ma marzenia! Pokaże, jak niewiele czasem trzeba, by osiągnąć w życiu to, czego się potrzebuje, i jak bardzo opłaca się połączyć siły z innymi…

Szczegółowe informacje

Autor:Ida Pierelotkin
Tytuł:Tajemne życie magów
Wydawnictwo:Akapit Press
MiejsceŁódź
Rok wydania:2020
Ilustracje:Agnieszka Wajda
ISBN:978-83-66106-55-0
Strony:150

 

Czytam To!:

5

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz