GÓRA

Spotkanie z Szymonem Hołownią w Grodzisku Mazowieckim!

Szymon HołowniaByliście kiedyś na spotkaniu z Szymonem Hołownią? Jeśli nie, koniecznie musicie się wybrać.

27 stycznia 2014 roku można było wziąć udział w spotkaniu z dziennikarzem i publicystą, które zorganizowane zostało przez Bibliotekę Publiczną Gminy Grodzisk Mazowiecki. Odbyło się ono w Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki w ramach Grodziskiego Salonu Pisarzy. Prowadziła je Elżbieta Abramczyk.

Bog, kasa i rock'n'rollSzymon Hołownia opowiadał o swoich książkach, religii i wzruszająco o dzieciach z Zambii. Zachęcam Was do polubienia Fundacji Kasisi na Facebooku. Zakochacie się w każdym dziecku, którym się ona opiekuje. Jeśli tylko w Waszej miejscowości zorganizowane zostanie spotkanie z Szymonem Hołownią, nie wahajcie się! Wybierzcie się na nie. Hołownia zainspiruje Was do przemyśleń i poszukiwania własnej drogi życiowej. Jest zabawny i inteligentny. To spotkanie było prawdziwą przyjemnością!

 

 

 

Szymon Hołownia, Marcin Prokop, Audiobook. Bóg, kasa i rock’n’roll. CD. Wydawnictwo Znak.

Zachęcam do odwiedzania strony Fundacja Kasisi.

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Komentarze (2)

  • Edyta Morwińska

    Dziękuję Pani za to, ze nie tylko była Pani na spotkaniu, ale także w spanialy sposób opisała swoje wrażenia. Koniecznie musimy sie spotkać :). Przed nami kolejne spotkania w ramach cyklu Grodziski Salon Pisarzy oraz Dyskusyjnego Klubu Książki. Do zobaczenia, Edyta Morwinska

    Odpowiedz

Napisz komentarz