GÓRA

Spotkanie z Mathie Rocks

Mathie jest wspaniała! Uwielbiam, kiedy opowiada. Cieszę się, że mogłam poprowadzić z nią spotkanie w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki.

Jej Książę mafii ma 2,5 miliona odsłon na Wattpadzie. Dziś opublikowała już pierwszy tom High School Tales w wersji papierowej. Właśnie pracuje nad kontynuacją serii. Rozmawiałyśmy o pisaniu na Wattpadzie, o sposobach na osiąganie sukcesu na miarę Mathie Rocks, o współpracy z Wydawnictwo Znak i o problemach licealistów, bohaterów Księcia mafii.

A jeśli usłyszycie kiedyś o kolejnym spotkaniu z Mathie Rocks, koniecznie weźcie w nim udział, bo autorka jest niezwykle inspirującą osobą, która

wspaniale opowiada o pisaniu i o stworzonej przez siebie opowieści. Czekam z niecierpliwością na kolejny tom serii! Mathie Rocks – strona autorska

 

Zdjęcia: Katarzyna Dębska

Szczegółowe informacje

Autor:Mathie Rocks
Tytuł:Książę Mafii
Wydawnictwo:Znak JednymSłowem
Miejsce:Kraków
Rok wydania:2022
ISBN:978-83-240-8575-0
Strony:512
Seria:High School Tales

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz