GÓRA

Spotkanie z Bogusiem Janiszewskim i Maksem Skorwiderem

Spotkanie z Bogusiem Janiszewskim i Maksem Skorwiderem było tak dobre, jak książki, które tworzą ci autorzy. Marzyłam o tym spotkaniu i prowadziłam je w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki.

Jeśli ktoś z Was będzie miał okazję wybrać się na warsztaty z tymi autorami, nie wahajcie się. Idźcie rodzinnie, bo książki Maksa Skorwidera i Bogusia Janiszewskiego są dla każdego i każdy znajdzie w nich temat, który go interesuje.

My rozmawialiśmy głównie o komiksie O, choroba. Temat choroby nowotworowej nie okazał się zbyt trudny, wręcz przeciwnie, stał się pretekstem do rozmów i refleksji. Mówiliśmy też o serii To, o czym dorośli ci nie mówią oraz o Murach, Rewolucjach i Wojnach.
Processed with VSCO with av4 preset

Czytam To!:

5

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz