GÓRA

Spotkanie z Anną Kamińską w Grodzisku Mazowieckim

SimonaJest ciepłą, uśmiechniętą osobą. Z ogromnym szacunkiem odnosi się do drugiego człowieka, co sprawiło, że podczas spotkania panował niemal domowy nastrój. Spowodowali to też ludzie, którzy Annę Kamińską znają i zapragnęli ją gorąco przywitać.

24 sierpnia 2015 roku można było spotkać się z Anną Kamińską, autorką “Simony. Opowieści o niezwyczajnym życiu Simony Kossak”, w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Pisarka opowiedziała o swojej pracy nad książką, zwłaszcza zaś o rozmowach z ludźmi i odwiedzaniu miejsc, które w jakiś sposób były związane z postacią Simony. Bohaterka książki to osoba niezwykła, można było więc o niej mówić bardzo dużo, tak też długo i entuzjastycznie na pytania gości odpowiadała Anna Kamińska.

Zachęcam do czytania recenzji książki na blogu i zaglądania na stronę pisarki!

spotkanie_simona_2

spotkanie_simona_3

spotkanie_simona_4

spotkanie_simona_5

 

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!