GÓRA

Spotkanie z Anną Kamińską w Grodzisku Mazowieckim

SimonaJest ciepłą, uśmiechniętą osobą. Z ogromnym szacunkiem odnosi się do drugiego człowieka, co sprawiło, że podczas spotkania panował niemal domowy nastrój. Spowodowali to też ludzie, którzy Annę Kamińską znają i zapragnęli ją gorąco przywitać.

24 sierpnia 2015 roku można było spotkać się z Anną Kamińską, autorką “Simony. Opowieści o niezwyczajnym życiu Simony Kossak”, w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Pisarka opowiedziała o swojej pracy nad książką, zwłaszcza zaś o rozmowach z ludźmi i odwiedzaniu miejsc, które w jakiś sposób były związane z postacią Simony. Bohaterka książki to osoba niezwykła, można było więc o niej mówić bardzo dużo, tak też długo i entuzjastycznie na pytania gości odpowiadała Anna Kamińska.

Zachęcam do czytania recenzji książki na blogu i zaglądania na stronę pisarki!

spotkanie_simona_2

spotkanie_simona_3

spotkanie_simona_4

spotkanie_simona_5

 

Oceny czytelników:

0 / 5 0

Dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty dofinansowane z MKiDN (Idziemy po kulturę, Book Morning Library) oraz wiele innych, tworzonych na potrzeby instytucji kultury.