GÓRA

Spotkanie z Magdą Stachulą, autorką książki – Idealna!

Jeszcze w tym tygodniu pojawi się na blogu recenzja książki Magdy Stachuli – Idealna. Już dziś zapraszam na spotkanie z autorką!

MAGDA STACHULA, autorka Idealnej, w rozmowie o podglądaniu, o niezwykłej historii powstania książki, o zemście i niezwykłym tramwaju w Pradze.

Spotkanie poprowadzi Aleksandra Najda, autorka bloga aleksandranajda.com.

18 sierpnia (czwartek), godzina 19:00,
Księgarnia Autorska, Złote Tarasy,
Poziom -1, Warszawa

Wstęp wolny.

Na spotkaniu będzie można wygrać 10 egzemplarzy recenzyjnych książki!

***

Stachula_IdealnaZawsze jest ktoś, kto cię obserwuje. 

Dla fanów Dziewczyny z pociągu.

Anita prawie nie wychodzi z domu. Podgląda ludzi przez kamery miejskiego monitoringu. To jej okno na świat, które pozwala kontrolować wszystko i wszystkich. I zapomnieć o sypiącym się małżeństwie oraz dziecku, które bardzo chciałaby mieć.

Pewnego dnia znajduje w szafie sukienkę, której nie kupiła. Później szminkę, która jej nie pasuje. Potem wydarza się coś jeszcze…
Ktoś wie o niej wszystko. I powoli realizuje swój plan.

Thriller psychologiczny, którego nie będziesz mógł odłożyć. Takiej autorki jeszcze w Polsce nie było.

Zapraszam na stronę Magdy Stachuli!

Magda Stachula, Idealna, Znak Literanova, Kraków 2016. ISBN: 978-83-240-3718-6. 384 strony.

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz