GÓRA

Spotkanie z bohaterką Ambasadorowej w Grodzisku Mazowieckim!

Z wydawnictwem Dlaczemu organizujemy w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki spotkanie z Beatą Gołaszewską, bohaterką książki Ambasadorowa Edyty Włoszek.

Zapraszam 29 września 2017 r., godz. 18.00
Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki
ul. Spółdzielcza 9
Sala konferencyjna, II p.

Spotkanie będzie prowadzone przez Agnieszkę Domeracką, coacha, trenerkę, terapeutkę z Yellow Hats Group.

Podczas spotkania będzie można Ambasadorową wygrać i kupić!

WSTĘP WOLNY!

Weź udział w wydarzeniu na FB!

Wystarczy przeczytać ogólnodostępne statystyki policyjne, żeby przekonać się, jak wiele kobiet doświadcza przemocy domowej. Nie jest ona właściwa tylko dla rodzin biednych, czy takich, w których pojawiają się uzależnienia. Jest problemem, który może dotyczyć każdej z nas. Edyta Włoszek napisała Ambasadorową dla kobiet, żeby uwierzyły, że mają w sobie dość siły, by żyć własnym życiem.

Edyta Włoszek w swojej książce, Ambasadorowa, opowiada historię kobiety, która najpierw żyła w niewoli toksycznej matki. Później uwikłała się w związek, w którym doświadczyła każdego rodzaju przemocy domowej. Powoli, ale konsekwentnie walczyła o swoją wolność. Dziś postać ambasadorowej Ewy motywuje kobiety do tego, by szukały drogi wyjścia z najtrudniejszych sytuacji.

Czytaj recenzję Ambasadorowej!

Edyta Włoszek, AmbasadorowaDlaczemu, Warszawa 2017. ISBN: 978-83-947251-2-9. 286 stron.

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz