GÓRA

Smok Maciuś. Czytam to poleca kolejne tomy serii!

Smok Maciuś wraz z rodzicami i trollem Ignacym wybrali się na Smoczą Górę. Biwak urządzili niedaleko jaskini, w której, jak głosi legenda, mieszka smok zsyłający dobre sny. Aż chciałoby się go poznać. Tylko jak tam trafić i nie zgubić się po drodze?

Anna Willman, Smok Maciuś i przygoda na Smoczej GórzeDragon, Bielsko-Biała 2017. Ilustracje: Aleksandra Michalska-Szwagierczak. ISBN: 978-83-7887-444-7. 32 strony.

Nadszedł czas na zmiany w pokoju Maciusia.

Trzeba pomalować ściany, wymienić łóżko i wstawić nowe meble. No i jakoś zmieścić wyścigówkę…

Iwona Czarkowska, Smok Maciuś i wielki remontDragon, Bielsko-Biała 2017. Ilustracje: Aleksandra Michalska-Szwagierczak. ISBN: 978-83-7887-445-4. 32 strony.

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz