GÓRA

Siri i nowi przyjaciele na MiastoDzieci.pl!

Siri i nowi przyjacieleIleż to razy rodzice jedynaków słyszeli, że ich dzieci chcą mieć rodzeństwo? Czasem jednak go mieć nie mogą. Siri, tytułowa bohaterka książki “Siri i nowi przyjaciele” z tekstem Tiiny Nopoli i ilustracjami Mervi Lindman, marzyła o bracie lub siostrze albo chociaż o psie. Jej marzenia się nie spełniły. Zyskała jednak coś równie cennego – prawdziwą przyjaźń! (…)

Całą recenzję przeczytaj na Miastodzieci.pl

Tiina Nopola, Siri i nowi przyjaciele, Wydawnictwo Wilga, Warszawa 2013. Ilustracje: Mervi Lindman. Tytuł oryginalny: Siiri ja kolme Ottoa. Tłumaczenie: Bożena Kojro. ISBN: 978-83-280-0036-0. 32 strony. Grupa Wydawnicza Foksal.

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!