GÓRA

Sara W. Wojciechowska w Grodzisku Mazowieckim!

Jutro w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki prowadzę spotkanie z Sarą W. Wojciechowską. Tak wspieramy młode talenty.

Serdecznie zapraszam na nie nie tylko wielbicieli fantasy i opowieści o czarownicach, ale także młodych twórców, którzy piszą do szuflady i chcieliby się dowiedzieć, co zrobić, żeby wydać książkę. Sara swoją wydała w wieku 16 lat.

Zachęcam też do czytania Dziecka Salem.

Czy Ellie to czarownica z Salem? Kim jest Niewypowiedziany? I czy unicestwienie najpotężniejszego czarodzieja na świecie sprawi, że jej życie powróci na dawne tory?

Eleonora Vandergard to zwykła nastolatka, która uczy się w domu pod okiem surowej babci. Marzy o odrobinie wolności i pójściu do prawdziwej szkoły. Nie wie jednak, że wkrótce jej życie ulegnie drastycznym zmianom za sprawą opiekunki i skrywanych przez nią mrocznych tajemnic…

Dziecko Salem to historia pełna magii, konfliktów i… miłości rozgrywająca się we współczesnym świecie, w którym nie zawsze udaje się jednoznacznie odróżnić dobro od zła.

Debiutancka powieść zaledwie szesnastoletniej autorki!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sara W. Wojciechowska, Dziecko Salem, Skrzat, Kraków 2017. ISBN: 978-83-7915-425-8. 456 stron.

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz