GÓRA

Przepis na bieganie – spotkanie z Małgorzatą Majewską

W czwartek 14 kwietnia zapraszam do krakowskiej księgarni Pod Globusem (ul. Długa 1) na spotkanie z Małgorzatą Majewską, która będzie opowiadała o swojej książce Przepis na bieganie.

Autorka doznała poważnej kontuzji kręgosłupa, po której miała już nigdy nie wrócić do formy. A ona zdobyła Koronę Maratonów, zmieniła styl życia i zarządzania swoim czasem. – Bieganie zmieniło wszystko – mówi Małgorzata Majewska.

Spotkanie poprowadzi Łukasz Wojtusik. Początek o godz. 18.00.

Zapraszam!

Event na FB.

Majewska_Przepis-na-bieganieMałgorzata Majewska, Przepis na bieganie, Znak, Kraków 2016. ISBN: 978-83-240-4104-6. 280 stron.

Jedz zdrowo i biegaj bez obaw!

Napoje czy batony energetyczne nie wystarczą. Twój organizm wymaga specjalnego traktowania, a Ty zdrowej i zbilansowanej diety. Skomponuj codzienne posiłki tak, aby z każdym dniem treningu cieszyć się z efektów podjętego wysiłku.

Przepis na bieganie to ponad 80 zdrowych i prostych przepisów. Są idealne zarówno dla maratończyków, jak i początkujących biegaczy. Poza tym dowiesz się:
– jak zacząć biegać, by uniknąć kontuzji,
– w jakim tempie wprowadzać zmiany żywieniowe,
– po jakie produkty najlepiej sięgać przed biegiem, w jego trakcie i po nim,
– czy suplementy i odżywki są niezbędne, a może szkodliwe,
– jak biegać, by skutecznie schudnąć.

Zdrowa dieta dla aktywnych zregeneruje ciało, a Ty ze spokojem zaplanujesz kolejny trening!

Książka powstała przy współpracy dietetyka sportowego dr hab. Barbary Frączek.

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz