GÓRA

Przedświąteczne Czytam to!

Czytam to!Nie znajdziecie tu czapeczek mikołajowych i ozdóbek, które są teraz wszędzie, ale nie zabraknie prezentów do poczytania. Zapraszamy na przedświąteczne wydanie Czytam to! Tym razem Robert Kasprzycki poleca co mu w duszy gra pod choinkę.

“Samobójstwo Europy” dla tych, co lubią książkę historyczną, „o tym, jak pewnego dnia narody Europy stwierdziły, że choć nie mają widocznego powody pójdą się bić i wykrwawiać”;

“Wszystko, co lśni” czyli „dziewięćset stron czytania na długie zimowe wieczory”;

“Cienioryt” – „mrok ciemność, śmierć, akcja” czyli „dowód na to, że można w Polsce wydać fantasy płaszcza i szpady na bardzo wysokim poziomie”;

“W Paryżu dzieci nie grymaszą” jako prezent dla „mam, które traktują swoje dzieci jak Króla Słońce”;

Alex Ferguson “Autobiografia” dla wszystkich, którzy uwielbiają football, zwłaszcza angielski.

Tym samym sezon pierwszy można uznać za zamknięty. Widzimy się na kanale Wydawnictwa Literackiego po nieco dłuższej niż zwykle przerwie 15 stycznia 2015 roku o godz. 14.00.

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!