GÓRA

Premiera książki Spacer we mgle Katarzyny Syrokomli

Nowy sezon wydarzeń w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki uważam za rozpoczęty. 4 września prowadziłam Narodowe Czytanie oraz premierę książki Katarzyny Syrokomli Spacer we mgle. Książka została wydana przez grodziską bibliotekę.

Tak wyglądała sobota, 4 września, w pracy. Narodowe Czytanie i fenomenalne odczytanie Moralności pani Dulskiej przez Katarzynę Ptasińską. Do tego premiera książki Spacer we mgle Katarzyny Syrokomli wydanej przez Bibliotekę Publiczną Gminy Grodzisk Mazowiecki. Miałam przyjemność prowadzić to spotkanie.

Wspaniałe zdjęcia wykonała Magdalena Molska.

Szczegółowe informacje

Autor:Katarzyna Syrokomla
Tytuł:Spacer we mgle
Wydawnictwo:Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki
Miejsce:Grodzisk Mazowiecki
Rok wydania:2020
ISBN:978-83-944480-1-1
Strony:133

Czytam To!:

5

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz