GÓRA

“Polowanie na klasztorny eliksir” na MiastoDzieci.pl!

PolowanieKiki, nazywana “detektywką”, już raz rozwiązała kryminalną zagadkę. W tomie pierwszym serii “Kiki rozwiązuje zagadkę” Brigitte Krautgartner – “Tajemnicy srebrnych kielichów” – wyjaśniła, w jaki sposób z opactwa Bernau zniknęły cenne srebra. W drugiej części, “Polowaniu na klasztorny eliksir”, dziewczynka przyczyniła się do tego, że złodzieje pomysłów ojców benedyktynów wpadli w zasadzkę. (…)

Całą recenzję książki przeczytaj na MiastoDzieci.pl!

Brigitte Krautgartner, Polowanie na klasztorny eliksir, Wydawnictwo Święty Wojciech, Poznań 2014. Seria: Kiki rozwiązuje zagadkę. Przekład: Katarzyna Markiewicz, Kamil Markiewicz. Ilustracje: Nina Hammerle. ISBN 978-83-7516-635-4. 180 stron.

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz