GÓRA

Pokaż swój dziennik lekcyjny!

Konkurs zakończony!

Bawicie się w szkołę? Pokażcie swoje dzienniki lekcyjne.

Aby wygrać Dziennik lekcyjny. Bawimy się w szkołę Wydawnictwa Dragon, trzeba przesłać zdjęcie stworzonego przez dziecko dziennika lekcyjnego, który ono wykorzystuje podczas zabawy.

Nagrodę otrzymają dwie najciekawsze, moim zdaniem, fotografie.

Konkurs organizuje Czytam to!

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Dragon.

Czas trwania konkursu: 7 czerwca 2016 r. – 18 czerwca 2016 r.

Wraz z e-mailem zgłoszeniowym proszę dodać oświadczenia:

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Czytam to!, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
  2. Wyrażam zgodę na opublikowanie przesłanego przeze mnie zdjęcia na blogu Czytam to! i na fanpage’u: https://www.facebook.com/CzytamTo/

oraz

imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer telefonu.

Zdjęcia proszę przesyłać na adres: magda@czytamto.pl

***

Dziennik_ExtraDziennik lekcyjny to niezastąpiony rekwizyt do uwielbianej przez dzieci zabawy w szkołę. Przypomina do złudzenia prawdziwy dziennik, do którego można wpisywać oceny, tematy lekcji, uwagi, sprawdzać listę obecności, zaznaczać spóźnienia i przekonać się jak wygląda lekcja od drugiej strony nauczycielskiego biurka. Dodatkową atrakcją jest zbiór klasówek i testów (z błędami i bez) które można poprawiać i oceniać, a oceny wpisywać oczywiście do dziennika.

Katarzyna Zioła-Zemczak, Dziennik lekcyjny. Bawimy się w szkołę, Dragon, Bielsko-Biała 2016. ISBN: 978-83-7887-204-7. 64 strony.

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz