GÓRA

Piknik rodzinny

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowy Piknik Rodzinny organizowany przez Fundację Szansa – Jesteśmy Razem.

16-17 września na Bulwarach Wiślanych przy Centrum Nauki Kopernik (Wybrzeże Kościuszkowskie 20). Start o godzinie 11:00.

W ramach pikniku moc atrakcji, między innymi:

Gabinet Dotyku i Dźwięku, Niewidzialny Escape Room, strzelectwo bezwzrokowe, jazda na tandemach, garncarstwo.

Poza tym będziecie mogli zjeść potrawy rodem z Ameryki Południowej oraz odwiedzić kiermasz książek.

W sobotę 17 września o godzinie 12:00 gościem specjalnym będzie Edyta Jungowska, która będzie podpisywać audiobooki, dostępne do kupienia w trakcie pikniku. (namiot pomiędzy Muzeum Sztuki Nowoczesnej a Centrum Nauki Kopernik).

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi.

Piknik Rodzinny organizowany w ramach corocznych światowych spotkań osób niewidomych, słabowidzących oraz ich bliskich pod nazwą “REHA FOR THE BLIND IN POLAND”.

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz