GÓRA

Pepe i spółka na MiastoDzieci.pl

pepeeCzytaliście “Jaśki” Jean-Philippe Arrou-Vignoda? Jeśli czytaliście, jesteście ich fanami i z przyjemnością sięgniecie po opowieści o Pepe, Faramonie i Matyldzie. Jeśli nie – weźmiecie do ręki “Jaśki”, jeśli przeczytacie “Pepe i spółkę”, świetną powieść detektywistyczną, która bawi, intryguje i która została bardzo dobrze napisana. (…)

Zachęcam do czytania całości mojej recenzji książki na MiastoDzieci.pl!

Jean-Philippe Arrou-Vignod, Pepe i spółka, Znak emotikon, Kraków 2014. Ilustracje: Serge Bloch. Tłumacz: Magdalena Talar. ISBN: 978-83-240-2884-9. 372 strony.

Zobacz zapowiedź książek Jean-Philippe Arrou-Vignoda:

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!