GÓRA

Otwarcie księgarni i spotkania w Sanoku

AutorskaW imieniu organizatorów serdecznie zapraszam na wielkie otwarcie księgarni w Sanoku!

Księgarnia AUTORSKA mieści się w Galerii Sanok

(ul. Jagiellońska 30) na parterze.

9 oraz 10 maja na wszystkich odwiedzających czeka moc atrakcji, a wśród nich spotkania z najbardziej poczytnymi autorkami Wydawnictwa Znak!

W sobotę, 9 maja o godzinie 17.00 Julita Bator, autorka książek „Zamień chemię na jedzenie” odpowie na pytanie, co to znaczy odżywiać się zdrowo, przedstawi wskazówki, jak krok po kroku wprowadzić zmiany i nie martwić się już antybiotykami ani wizytami u lekarza.

W niedzielę, 10 maja o godzinie 17.00 Magdalena Kordel, autorka bestsellerowej serii o „Malowniczym” zaprezentuje swoją najnowszą książkę „Malownicze. Tajemnica bzów”, czyli opowieść o silnej i mądrej kobiecie, której przyszło żyć, kochać i marzyć w niezwykłych czasach.

Serdecznie zapraszam!

 

Źródło: Wydawnictwo Znak

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!