GÓRA

Oglądaj Czytam to i wygrywaj książki Wydawnictwa Literackiego!

Książki konkursoweObejrzyjcie drugi odcinek Czytam to i odpowiedzcie na pytanie:

“Cała opowieść jest właśnie taka – finezyjna, szybka, krwawa, mocna”. To słowa Roberta Kasprzyckiego o jednej z przedstawianych powieści. Której książki dotyczą?

Poprawną odpowiedź prześlijcie na adres: magda@czytamto.pl

Pierwsza osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi, wygra “Czarne skrzydła” Sue Monk Kidd, druga osoba wygra – “Cienioryt” Krzysztofa Piskorskiego, trzecia – “Batmana Apollo” Wiktora Pielewina.

Recenzje wszystkich z przedstawionych w programie książek ukażą się w przyszłym tygodniu na blogu.

***

W czwartek 11 września Wydawnictwo Literackie ruszyło z cyklem Czytam to – wideoblogiem, w którym Robert Kasprzycki wybiera, recenzuje i poleca książki tego wydawnictwa. Wczoraj zaprezentowano drugą odsłonę programu, a w niej “Czarne skrzydła” Sue Monk Kidd, “Batman Apollo” Wiktora Pielewina oraz “Cienioryt” Krzysztofa Piskorskiego, uznany za najlepszą powieść fantasy 2013 roku (nagroda im. Janusza A. Zajdla) i nagrodzony Złotym Wyróżnieniem im. Jerzego Żuławskiego. Do obejrzenia na kanale Youtube Wydawnictwa Literackiego.

KONKURS ZAKOŃCZONY!

“Czarne skrzydła” wygrała Paulina Kobusińska.

“Cienioryt” wygrała Katarzyna Ewa.

“Batmana Apollo” wygrała Małgorzata Pyzik.

GRATULUJĘ!

Następne rozdanie po kolejnym odcinku Czytam to!

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!