GÓRA

Oglądaj Czytam to! i wygrywaj książki Wydawnictwa Literackiego!

Czytam to 7

KONKURS ZAKOŃCZONY!

Właścicielką “Sabriela” stała się Paulina Kobusińska. “Kompleks Portnoya” otrzyma Szymon Klaban. Zaś “Drach” zostanie wysłany do Edyty Chmury. GRATULUJĘ!

Robert Kasprzycki o jednej z książek – prezentowanych w siódmym odcinku Czytam to! – powiedział: “Jedna z najważniejszych książek napisanych w Stanach Zjednoczonych”. Podaj jej tytuł oraz imię i nazwisko autora.

Będą brane pod uwagę jedynie e-maile z tytułem: „Czytam to! Odcinek 7.”. Wysyłajcie je na adres: magda@czytamto.pl Na e-maile czekam do jutra (6 grudnia 2014 roku) do godziny 20.00.

“Sabriel” stanie się własnością osoby, która prześle pierwszy e-mail z poprawną odpowiedzią. “Kompleks Portnoya” zostanie przesłany do trzeciej osoby, która prześle poprawną odpowiedź, zaś “Drach” stanie się własnością ósmej osoby, która prześle poprawną odpowiedź.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie na adres e-mail: magda@czytamto.pl.

Konkurs organizowany wraz z Wydawnictwem Literackim!

Powodzenia!

Oceny czytelników:

0 / 5 0

Dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty dofinansowane z MKiDN (Idziemy po kulturę, Book Morning Library) oraz wiele innych, tworzonych na potrzeby instytucji kultury.