GÓRA

Oglądaj Czytam to! i wygrywaj książki Wydawnictwa Literackiego!

Czytam to 6

KONKURS ZAKOŃCZONY!

Ponieważ nie było 15 e-maili z poprawnymi odpowiedziami, “Wyrękę” otrzyma ostatnia osoba, która wzięła udział w konkursie do regulaminowej godziny 20.00. “Ciemną stronę” wygrała Paulina Kobusińska. “Wystarczy przejść przez rzekę” wygrała Daniela Czarniecka, zaś “Wyrękę” otrzyma – Magdalena Basseville-Lipka. DZIĘKUJĘ ZA WZIĘCIE UDZIAŁU W KONKURSIE!

W poniedziałek na blogu pojawi się recenzja znakomitej książki Ludwiki Włodek – „Wystarczy przejść przez rzekę”. Opowiada o niej w szóstym odcinku Czytam to! Robert Kasprzycki. Żeby wygrać jedną z książek z tego wydania programu, trzeba wykonać dwa zadania.

1. Wymień dwie z środkowoazjatyckich republik postsowieckich, o jakich pisze Ludwika Włodek w „Wystarczy przejść przez rzekę”.
2. Napisz tytuł książki Ryszarda Kapuścińskiego, z jaką zestawia Robert Kasprzycki „Wystarczy przejść przez rzekę” Ludwiki Włodek.

Pierwszy e-mail z poprawnymi odpowiedziami wygrywa „Ciemną stronę”. Piąty e-mail z poprawnymi odpowiedziami wygrywa – „Wystarczy przejść przez rzekę”. Zaś piętnasty e-mail z poprawnymi odpowiedziami wygrywa – „Wyrękę”.

Będą brane pod uwagę jedynie e-maile z tytułem: „Czytam to! Odcinek 6.”. Wysyłajcie je na adres: magda@czytamto.pl Na e-maile czekam do jutra (22 listopada 2014 roku) do godziny 20.00.

Powodzenia!

Oceny czytelników:

0 / 5 0

Dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty dofinansowane z MKiDN (Idziemy po kulturę, Book Morning Library) oraz wiele innych, tworzonych na potrzeby instytucji kultury.